Dúbravské Hody

preview

23. 9. - 25. 9. 2016

PROGRAM

23.septembra - PIATOK

Pred Domom kultúry:

17.00 Začíname hodovať 

17.10 Laura Belicová

18.40 Moderovaný blok 

19.00 Robo Mikla a priatelia - koncertná šnúra pocity 

20.00 Katka Korček 

21.00 Drapák + Band

24. septembra - SOBOTA

Pred Domom kultúry:

10.00 MIA a farbičkový koncert

11.00 Kúzelnícka šou pre deti

11.45 DFS Klnka

12.30 Mažoretky

12.35  Slávnostné otvorenie hodov - príhovor starostu RNDr. Martina Zaťoviča

12.50 Sprievod na Žatevnú /sprievod a strihanie hroznového strapca/

13.30 Zumba

13.50 Hodovanie so ZUŠ Eugena Suchoňa

14.10 La Dansa school

14.45 District dance,

15.20 Hodovanie so ZUŠ Eugena Suchoňa

15.40 Škola breaku

Večer plný hviezd

16.00 Kristie

16.30 Peter Bažík

17.30 Martin Harrich

18.30 Dominika Mirgová

19.30 Samuel Tomeček & Band 

21.00 Polemic

Žatevná ulica: Nech žijú ľudovky

14.30 Matičiari 30 min. Dúbravanka 30 min.

15.30 ZUŠ Eugena Suchoňa

17.30 Magisteriál - súbor mexických tancov

18.00 Countryn hudba

20.15 1 Way

25. septembra - NEDEĽA

Pred Domom kultúry: Svetové Oldies

16.00 Elvis Presley imitátor,

17.00 Pomáda v Alkane,

17.30 Robo Papp + Bugalovci

18.30 Abba Show

Žatevná ulica:

14.00 11 z Ivánky,

16.00 Gizka Oňová,

17.00 Marine Brothers,

18.00 Otto Kollmann - mix SK/CZ hitov, Muzikálové hity Veronika Hatala,

19.00 DJ Miro

SPRIEVODNÉ PODUJATIA:

Sobota 24.9.

8.00-12.00 Varenie gulášu, 9.00 - 15.00 XVII. hodový turnaj v rapid šachu - denne v KC Fontána, 10.00 - 20.00 Patchwork v Dúbravke - výstava v gelérii v Dome kultúry, 13.00 - 20.00 Deň otvorených dverí kotolne VEOLIA Energia na ul. Pod Záhradami, 18.15 - 19.15 Škola Chache v TK Danube-Batkova ul.

Nedeľa 25.9.

8.30 Dúbravský hodový tenisový turnaj - Tenisové kurty Lysákova ul. 10.00 - 13.00 Hodová ZUmba párty KC Fontána  10.30 -12.00 Hodové korčuľovanie pre verejnosť -Zimný štadión Harmincova /vstup voľný/, 10.30 Klauniáda - Detské divadielko v DK Dúbravka, 10.30 Sprievod od Žatevnej do Kostola sv.Kozmu a Damiána, 11.00 Svätá omša. 14.30 - Matičiari

 

 

Predajcovia